Aktualności
Uroczysta Gala Wręczenia Nagród w ramach konkursu „Moja przyszłość w Opolskiem” już za nami.
W dniu 17 grudnia 2013 r. o godzinie 10.00 w Filharmonii Opolskiej odbyła się uroczysta Gala wręczenia nagród w konkursie „Moja przyszłość w Opolskiem” zorganizowanym przez Regionalny Ośrodek EFS działający przy Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Opolskiego.
Konkurs był współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego a jego główny cel to wpływ EFS na otoczenie wokół młodych ludzi – mieszkańców Opolszczyzny. W ramach konkursów chcielibyśmy w młodych ludziach wywołać refleksję na temat ich wizji przyszłości z udziałem środków Europejskiego Funduszu Społecznego, jakich zmian pragną, co ich zdaniem jest ważne i jednocześnie niemożliwe do realizacji bez dodatkowych źródeł dofinansowania. Czy zdaniem młodych mieszkańców województwa opolskiego EFS kształtuje postawy ludzkie i w jaki sposób.
Zdając sobie sprawę, iż młodzi ludzie w różny sposób wyrażają swoje emocje, uczucia i spostrzeżenia wyszliśmy naprzeciw tej różnorodności i zaproponowaliśmy do wyboru trzy formy ekspresji:
- konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych
- konkurs literacki dla uczniów szkól gimnazjalnych
- konkurs filmowy dla uczniów szkól gimnazjalnych
Prezentujemy nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie „Moja przyszłość w Opolskiem”
KONKURS PLASTYCZNY „Moja przyszłość w Opolskiem”
I miejsce
Agata Groeger – uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej w Łanach
II miejsce
Julia Tybulczyk – uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Ozimku
III miejsce
Kamil Filla – uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej w Dąbrowie
Wyróżnienie
Manuela Makiola – uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej w Malni
Alicja Mrohen – uczennica Zespołu Szkół Gimnazjalnych w Żędowicach
Dominika Śliwińska – uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej nr 28 w Opolu
Samanta Król – uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej w Dylakach
KONKURS LITERACKI „Moja przyszłość w Opolskiem”
I miejsce
Paweł Otto – uczeń Publicznego Gimnazjum nr 5 w Opolu
II miejsce
Agnieszka Zawadka – uczennica Publicznego Gimnazjum nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu
III miejsce
Sandra Gielsok - uczennica Publicznego Gimnazjum w Radłowie
Wyróżnienie
Joanna Wojdyła – uczennica Publicznego Gimnazjum nr 5 w Opolu
Katarzyna Muzyka - uczennica Publicznego Gimnazjum nr 4 w Kędzierzynie-Koźlu
Michał Sokołowski - uczeń Publicznego Gimnazjum w Radłowie
KONKURS FILMOWY „Moja przyszłość w Opolskiem”
Wyróżnienie
Marek Koj - uczeń Publicznego Gimnazjum w Dobrodzieniu
Paulina Puchała i Wanessa Dylka - uczennice Publicznego Gimnazjum w Zębowicach
Wszystkim laureatom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy !
« wstecz