Logo DWPN 1%

Aktualności
Dodaj do ulubionych



GFPS-Polska Stowarzyszenie Naukowo-Kulturalne w Europie Środkowej i Wschodniej


W dniu 28 marca GFPS-Polska Stowarzyszenie Naukowo-Kulturalne w Europie Środkowej i Wschodniej (www.gfps.pl) zaprasza wszystkich studentów śląskich uczelni na wiosenne spotkanie informacyjne oraz warsztaty z zarządzania projektem i czasem, które odbędą się w gliwickiej siedzibie Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej. Celem spotkania jest przedstawienie programu stypendialnego oraz działalności Stowarzyszenia a także zaproszenie do realizacji planów naukowych i aktywnego zaangażowania się w działalność GFPS-Polska.

Podstawowym elementem naszej działalności jest kreowanie i kultywowanie bezpośrednich i osobistych kontaktów pomiędzy młodymi ludźmi z Polski i Niemiec, a także Czech oraz naszych wschodnich sąsiadów. Wspólnie pracując staramy się przełamywać bariery obcości, likwidować uprzedzenia i w ten sposób przyczyniać się do zbliżenia między tymi krajami.

Spotkanie informacyjne oraz warsztaty z zarządzania projektem i czasem, których celem będzie pobudzenie wiosennej aktywności a także przekonanie, że "chcieć to móc", odbędą się w dniu 28 marca o godz. 16:00 w Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej.

Poprzez działalność w naszym stowarzyszeniu poznasz inne kultury, doświadczysz elementów komunikacji międzykulturowej, zdobędziesz doświadczenie w realizacji projektów i z pewnością miło spędzisz czas!

Prosimy o przesłanie zgłoszeń (imię, nazwisko, uczelnia) na adres: wice_gfps@tlen.pl do dnia 25 marca 2006 r.

Kontakt: Marzena Karch - wice_gfps@tlen.pl, 600 473 398

Warsztaty realizowane są przy wsparciu ROBERT BOSCH STIFTUNG GmBH, program "Initiative Mittel und Osteuropa".

Projekt odbywa się w ramach cyklu seminariów GFPS poszerza HORYZONTY.



« wstecz


MENU DZIAŁU
POWRÓT DO MAPY
HIT WYDAWNICZY


Atlas Historyczny
Górny Śląski
w XX wieku
HAUSBOOKS.pl
Hausbooks.pl
NASZE PROJEKTY

CBMN
Archipelag
Portal organizacji Pozarządowych Województwa Opolskiego
Opolska Kuźnia Przedsiębiorczości 4
Bilingua
Archiwum Historii Mówionej