Logo DWPN 1%

Aktualności
Dodaj do ulubionychAkademia Samorządowca Mniejszości Niemieckiej w dniach 18-19 maja 2018 r.


W dniach 18-19 maja 2018 r. w Łubowicach (woj. śląskie), odbędzie się kolejne szkolenie Akademia Samorządowca Mniejszości Niemieckiej.


Akademia Samorządowca Mniejszości Niemieckiej
18-19 maja 2018 r.,  Łubowice,
Górnośląskie Centrum Kultury, ul. Zamkowa 1-3

W pracy samorządowca często pojawiają się pytania typu: jak skutecznie działać w samorządzie będąc w mniejszości? Jak osiągać cele, które założyliśmy w momencie przystąpienia do pracy samorządowca? 

Próbując odpowiedzieć na powyższe pytania, Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej w partnerstwie ze Towarzystwem Społeczno – Kulturalnym na Śląsku Opolskim oraz Związkiem Niemieckich Stowarzyszeń Społeczno-Kulturalnych w Polsce zapraszają na dwudniowe warsztaty, które są częścią projektu pt. „Akademia Samorządowca Mniejszości Niemieckiej”. Celem akademii jest budowania sieci kontaktów i utrzymania pozytywnych relacji wszystkich członków działających na szczeblu samorządowym, w celu wymiany informacji, stworzeniu katalogu dobrych praktyk MN.

Tematy:

Grupa I: Rola i zadania Mniejszości Niemieckiej w kształtowaniu polityku lokalnej. Jak pozyskać nowych wyborców?
Prowadzenie: dr Bartosz Maziarz, politolog

Grupa II: Komunikacja kandydata/kandydatki z wyborcami. Praktyczne szkolenie z autoprezentacji i wystąpień publicznych.
Prowadzenie: Maurycy Seweryn, specjalista ds. wizerunku politycznego

W załączeniu znajdą Państwo program oraz kartę potwierdzenia uczestnictwa, którą prosimy odesłać do dnia 9 maja 2018 r., faksem, mailem bądź pocztą na opolski adres DWPN.

Całościowy koszt warsztatów wynosi 30 zł od osoby. Opłaty należy dokonać przelewem na konto  02 1140 1788 0000 3324 9900 1001 z dopiskiem „Akademia Samorządowca Mniejszości Niemieckiej”, 3 dni przed planowanym warsztatem.« wsteczKONTAKT

Sandra Mazur
tel. 77 402 51 05
e-mail: sandra.mazur@haus.pl

DO POBRANIA

Program[.doc]

Karta uczestnictwa[.doc]

PARTNERZY