Logo DWPN 1%

Aktualności
Dodaj do ulubionychW dzieciństwie i młodości to nauka, a w okresie dorosłości praca stanowią istotniejsze z obszarów życia, zajmują znaczącą ilość czasu, pochłaniają uwagę, wielokrotnie nadają sens egzystencji.


Na spotkaniu Świadkowie Historii będą wspominać lata szkolne i życie rodzinne, zarówno przed II wojną światową, jak i po jej zakończeniu.

 Gminny Ośrodek Kultury w Cisku,
ul. W. Planetorza 30, 47-253 Cisek
5 czerwca 2018 r. (godzina 16.00)

Dom Współpracy Polsko – Niemieckiej, Szkoła Podstawowa w Cisku wraz z partnerami serdecznie zaprasza na Spotkanie ze Świadkami Historii pt. "Dzielę się swoim bagażem doświadczeń”

Świadkowie historii będą wspominać życie rodzinne, dzieciństwo, młodość i lata szkolne, zarówno przed II Wojną Światową, jak i po jej zakończeniu. Nie zabraknie wspomnień trudnych i radosnych.  Chcemy, aby młode pokolenie czerpało naukę z doświadczenia i przeżyć tych świadków, aby wykorzystało ich mądrość w swoim dalszym życiu.

Poprzez takie spotkania chcemy pokazać, jak działamy, jak działa młodzież, która chce coś zrobić dla społeczeństwa, ale przede wszystkim też dla siebie, ocalić od zapomnienia wspomnienia swoich dziadków i babć, sąsiadów.

Spotkanie odbędzie się w języku polskim.

Program spotkania.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 31 maja 2018 r.« wsteczKONTAKT

Izabela Waloszek
Tel.: 77 402 51 05
e-mail.: izabela.waloszek@haus.pl

DO POBRANIA

Zaproszenie[.pdf]

PARTNERZY

 

 

 

Publiczna Szkoła Podstawowa w Cisku

 

Gminny Osrodek Kultury w Cisku