Logo DWPN 1%

Familientreffen 2018 w BAJCE!
Dodaj do ulubionychZapraszamy Państwa na spotkanie rodzin wychowujących dzieci dwujęzycznie lub chcących w przyszłości wychowywać dzieci w ten właśnie sposób, które już we wrześniu.

FAMILIENTREFFEN
2 września (niedziela) 2018 r., godz. 13.30
Hotel & Resort Bajka
ul. Klasztorna 5
, 46-040 Grodziec (k. Ozimka)

Podczas „Familientreffen” w miłej i swobodnej atmosferze rozmawiać będziemy na temat kwestii związanych z dwujęzycznym wychowaniem. W programie m.in. dyskusja na temat: „Dwujęzyczność w domu a „magiczne” neurony. Praktyczne i naukowe aspekty bilingwizmu” z udziałem specjalisty w zakresie dwujęzyczności oraz praktyka dwujęzycznego wychowania. Ponadto dla chętnych rodziców przygotowaliśmy warsztaty, podczas których poznają proste sposoby na to, jak za pomocą przedmiotów codziennego użytku i niedużego nakładu pracy doskonalić u dzieci znajomość języka niemieckiego. Dzieci w tym czasie będą brały udział w animacjach językowych.

Podczas spotkania odbędzie się również tzw. Flohmarkt. We własnym zakresie można będzie wymienić się czy też płatnie, bądź nieodpłatnie przekazać innym uczestnikom materiały do nauki języka niemieckiego (gry, książki, płyty CD, itp.), z których dzieci już nie korzystają.

Familientreffen zakończymy wspólnym grillem.

Szczegółowy program spotkania wraz z formularzem zgłoszeniowym znajdują się w załączeniu. Warunkiem uczestnictwa jest odesłanie wypełnionego formularza do 24 sierpnia 2018 r.

Udział w naszym spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.
 « wsteczKONTAKT

Karolina Syga
karolina.syga@haus.pl
Tel.: 77 402 51 05

DO POBRANIA

Program[.doc]

Karta uczestnictwa[.doc]

PARTNERZY