Logo DWPN 1%

Aktualności
Dodaj do ulubionychW dniach 7-8 września w Opolu odbędzie się kolejne szkolenie Akademia Samorządowca Mniejszości Niemieckiej.


 abAkademia Samorządowca Mniejszości Niemieckiej 7-8 września 2018 r., Opole, Hotel Mercure, ul. Krakowska 57/59. Praca samorządowca to nie tylko skuteczne działanie na rzecz społeczności lokalnej, ale także budowanie relacji z mediami oraz skuteczna prezentacja swojej pracy.

 
Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej wraz z Towarzystwem Społeczno – Kulturalnym na Śląsku Opolskim oraz Związkiem Niemieckich Stowarzyszeń Społeczno-Kulturalnych w Polsce zapraszają na dwudniowe warsztaty, które są częścią projektu pt. „Akademia Samorządowca Mniejszości Niemieckiej”. Celem akademii jest budowanie sieci kontaktów i utrzymanie pozytywnych relacji wszystkich członków działających na szczeblu samorządowym, w celu wymiany informacji, stworzeniu katalogu dobrych praktyk MN.


Temat:

Grupa I: Rola mediów w pracy samorządowca Mniejszości Niemieckiej.
Prowadzenie: dr Bartosz Maziarz, politolog

W załączeniu znajdą Państwo program oraz kartę potwierdzenia uczestnictwa, którą prosimy odesłać do dnia
3 września 2018 r., faksem, mailem bądź pocztą na opolski adres DWPN.

Całościowy koszt warsztatów wynosi 30 zł od osoby. Opłaty należy dokonać przelewem na konto 
02 1140 1788 0000 3324 9900 1001 z dopiskiem „Akademia Samorządowca Mniejszości Niemieckiej - wrzesień”, 3 dni przed planowanym warsztatem.

 

    « wsteczKONTAKT

Sandra Mazur
Tel. 77 402 51 05
e-mail: sandra.mazur@haus.pl

DO POBRANIA

Program[.doc]

Karta zgłoszenia[.doc]

PARTNERZY

Partnerzy:

     VDG    

tskn

 BMI